9 Mayıs 2009 Cumartesi

Kuzum 3 Yaşında :)


Dün bir türlü fırsat bulup yazamadım bloguma. Dün kara kuzumun doğum günüydü. 7 Mayısı 08.05.2006'ya bağlayan gece 00:30 da aldım oğluşumu kucağıma. Daha dün gibi... 29 haftalık doğmasına rağmen gayet sağlıklı bir bebekti. Anlaşılan iyi beslemişim :))) Şimdi kocaman oldu. Zaman hızla geçiyor anlaşılan :) Küçülüyor kıyafetleri, her yıl bir sürü kıyafeti rafa kaldırıyorum :) Bizlerde bir değişiklik yok tabi ki olsa olsa kavuşmayan pantolon belleri oluyor nedense :))) Neyse nerden nereye geçtim :)
Özel bir planımız olmadı dün akşam ama kendim pasta yaptım oğluşuma 3 tane mum diktik üstüne 2 kez yakıp üfledik :) oyun haline getirdi mumlara üflemeyi :) Hediye olarakta parka gittik bugün. Zira oyuncak araba almaktan evimiz galeri haline geldi nerdeyse bu nedenle oyuncak almaktan vazgeçtik. Ve böyle daha mutlu oldu.
Pastamızın resmini çekmek aklıma gelmedi ama kuzumun kreşte çekildiği son resmi ekleyeceğim yazıma :) Kreş dönemleri bitti geçen hafta biz zaten son 2 haftasına katılamamıştık. Porselen tabaklara resimlerini basmışlar çok güzel olmuş. Çarşamba günleri veda eğlenceleri vardı bütün kreş öğrencilerine birer boyama kitabı ve o tabakları hediye ettiler. Son olarak iyi ki oğluşumu dünya ya getirmişim diyorum. Ve herkesin bu duyguyu tatmasını diliyorum.

Canım oğlum seni çok seviyorum... Ömrüm senin ömrün olsun....

3 yorum:

Berrin'deniz' dedi ki...

canım oncelıkle anneler gunun kutlu lsun..ve soykanın gecmıs dogum gunude..bır omur boyu saglık dılıyorum ve tabıı mutluluk.

Muhabbet Çiçeğim dedi ki...

Nice mutlu yıllara ,kuzucuğuna canım.Canım,anneler gününü kutluyorum. Sevgiler canım.

Funda dedi ki...

Canımcım seninde anneler günün kutlu olsun soykan için de çok teşekkür ederim. Bu arada özledim...

Teşekkür ediyorum canım. Bu güzel duyguyu yaşaman dileğimle. Sevgiler.